TRZY TYPY ZESPOŁÓW

Każdy z Zespołów będzie miał trening, co najmniej raz w miesiącu po 6-8 godzin zegarowych każde, skupione na praktyce i doskonaleniu umiejętności strzeleckich na długim dystansie. W zależności od tego czy będzie to grupa zaawansowana, czy początkująca, charakter treningu będzie albo koleżeński – składamy się na koszty wynajmu strzelnicy, tarcz, … i trenujemy w wspólnie w miłej atmosferze, albo Sekcji treningowej, w której ustalimy jasno określone cele do osiągnięcia na zasadzie trener-podopieczny.

ZESPÓŁ
ZAAWANSOWANY

🔸  1 -2  treningi w miesiącu po 6-8h na strzelnicy długodystansowej

🔸 treningi o charakterze koleżeńskiego treningu z ustalonym wspólnie planem

🔸 wspólne rozwijanie umiejętności

🔸 wsparcie przy układaniu planu treningowego

🔸 możliwość testowania akcesoriów strzeleckich 

🔸 wymiana doświadczenia i spostrzeżeń

🔸 dla chętnych zespołowe starty w zawodach

🔸 dla chętnych zespołowe starty w zawodach

ZESPÓŁ TYLKO
DLA KOBIET

🔸 1-2 treningi w miesiącu po 6-8h na strzelnicy długodystansowej

🔸 w zależności od poziomu grupy trening będzie miał charakter koleżeński lub Sekcji treningowej

🔸 wsparcie przy układaniu planu treningowego lub dla początkujących konkretny plan od zera

🔸 dla chętnych przygotowanie do egzaminu na patent

🔸wsparcie przy zakupie broni i osprzętu

🔸  dla chętnych zespołowe starty w zawodach

🔸 zniżki na szkolenia i warsztaty

ZESPÓŁ
POCZĄTKUJĄCY

🔸 1 trening w miesiącu 6-8h na strzelnicy długodystansowej

🔸 nauka strzelania precyzyjnego od zera – treningi o charakterze Sekcji treningowej

🔸 pisemne materiały tematyczne – strzelectwo LR/ PRS, balistyka

🔸 dla każdego plan treningowy

🔸 

🔸 wsparcie przy zakupie broni i osprzętu

🔸 darmowa poradę odnośnie modyfikacji broni

🔸 zniżki na szkolenia i warsztaty

Dlaczego warto dołączyć do sekcji

ZORGANIZOWANE TRENINGI

W grupach Zaawansowanych plan treningu będziemy ustalać wspólnie, natomiast gr. podstawowe będą od A do Z ustalone przez instruktorów. Wszystkie treningi będą się odbywały na strzelnicach długodystansowych – otwartych. Równocześnie obniżając koszty treningu.

SZKOLENIA TEMATYCZNE

Nie ma ludzi doskonałych we wszystkim, ale są ludzie doskonali w swoich specjalizacjach. Dlatego też w ramach sekcji przewidziane są szkolenia z doświadczonymi strzelcami, instruktorami, balistykami, z Polski i nie tylko.

PRZYJAZNA ATMOSFERA

Dobrze ułożony trening to jedno, ale obecna na nim atmosfera to druga najważniejsze rzecz. Tutaj znajdziesz się w gronie podobnych pasjonatów strzelectwa precyzyjnego. Będą okazje na wymianę spostrzeżeń, dyskusje i śmiech.

PODNOSZENIE POZIOMU UMIEJĘTNOŚCI

Treningi z założenia mają osiągnięcie konkretnego celu, czy to wypracowanie nowych umiejętności, czy rozwinięcie już posiadanych na wyższy poziom. 

BUDOWA I DOSKONALENIE WARSZTATU UMIEJĘTNOŚCI

Niezależnie, czy dopiero zaczynasz, czy już strzelasz znajdziesz dla siebie miejsce w odpowiedniej grupie pod względem poziomu. Stawiamy na rozwój i pokonywanie kolejnych poprzeczek.

WSPÓLNE WARSZTATY ZAGRANICZNE

W ramach Sekcji dla bardziej zaawansowanych strzelców będzie dodatkowa opcja rozwoju, poprzez udział w zorganizowanych dla grupy szkoleń poza granicami naszego kraju u doświadczonych instruktorów. Na przykład ze strzelania w warunkach górskich lub w USA w Teksańskich upałach. 

WSPÓLNE STARTY W ZAWODACH​

W wielu typach zawodów długodystansowych i PRS startuje się w parach lub całych Teamach. W ramach Zespołu dla chętnych będzie możliwość przygotowywania i startów pod jednymi barwami. Zarówno uwzględniając zawody w kraju, jak i za granicą. Równocześnie zawodnicy będą objęci patronatem sponsorskim. 

Chcesz dołączyć do zespołu ? Wypełnij formularz, odezwę się do Ciebie możliwie najszybciej z informacja o terminie i lokalizacji treningów.

Który Zespół jest dla Ciebie

Zaawansowany i Średniozaawansowany (mieszany)

Zespół skierowany do Zaawansowanych strzelców i średniozaawansowanych, którzy samodzielnie pracują z bronią, optyką i strzelają w przeróżnych warunkach. Tutaj nie ma instruktora, trenujemy razem, korzystamy ze swoich umiejętności, doświadczenia. Każdy może przyjąć tutaj rolę prowadzącego trening. 
W tym zespole skupiamy się na podnoszeniu naszych umiejętności w koleżeńskich warunkach treningowych. Wspólnie wynajmujemy oś i robimy trening. Przy okazji wymieniając się doświadczeniem, spostrzeżeniami czy opiniami na temat sprzętu. Będzie dodatkowo możliwośćtestowania sprzętu strzeleckiego od naszych patronów.

Zespoły tylko Żeńskie

W ramach Teamu Ladies docelowo będą 2 oddzielne zespoły podzielone pod względem stopnia zaawansowania (Średniozaawansowany i Podstawowy). 
Jest to Pierwszy w Polsce Żeński Team Długodystansowy. Nie będzie tutaj facetów w zespole, ich obecność będzie dopuszczona jedynie pod postacią instruktorów. Trenujemy razem… więcej przeczytasz tutaj:

Zespół Podstawowy

Zespół skierowany do osób początkujących i dopiero zaczynających swoją przygodę ze strzelectwem precyzyjnym i dynamicznym na dłuższe dystanse. Chcącym rozpocząć naukę pod okiem doświadczonych instruktorów, z uszytym na miarę planem. Treningu będą miały tutaj charakter Sekcji treningowej i będą się odbywały na dystansach od 50 do 600m.

Najbliższe terminy treningów znajdziesz w Harmonogramie

DLA CZŁONKÓW SEKCJI PRS

W ramach uczestnictwa w projekcie, oprócz zaplanowanych treningów otrzymujesz dodatkowo:

ZNIŻKI NA SZKOLENIA I WARSZTATY

W ramach udziału i dla absolwentek obowiązywać będą zniżki na szkolenia i warsztaty organizowane przez Armywoman, Omnis Arma i innych partnerów.

ZNIŻKI U PARTNERÓW PROJEKTU

Każda z uczestniczek będzie mogła skorzystać z dostępnych zniżek oferowanych przez partnerów projektu. Na przykład u: Sejfy.pl, Colt Łódź, Omnis Arma, mrgun.pl, itd.

DOSTĘP DO OFERTY SPECJALNEJ

Nie samym strzelectwem człowiek żyje, dlatego specjalnie dla uczestniczek i absolwentek nasi partnerzy zaproponowali stworzenie oferty specjalnej.

OFERTY WYJAZDÓW INTEGRACYJNYCH

Dla zainteresowanych grupowymi wyjazdami, będzie możliwość organizacji na preferencyjnych warunkach wyjazdów integracyjnych i warsztatowych.

DARMOWE MATERIAŁY SPOZA SRZELECTWA

Oprócz tematyki związanej ze strzelectwem i bronią, będziesz miała dostęp do materiałów z zakresu dietetyki, treningu, regeneracji, psychologii, itd.

MOŻLIWOŚC TESTOWANIA SPRZĘTU STRZELECKIEGO

W ramach udziały będziesz miał darmowy dostęp do wybranych akcesoriów od naszych partnerów, w tym worków, lunet, 3nogów, itd.